Projektujemy, sprzedajemy, instalujemy, serwisujemy, montujemy systemy i elementy systemów cyfrowej telewizji przemysłowej (CCTV) w standardzie najbardziej powszechnym IP (PoE), kamery  w standarcie HDCVI, oraz kamery w technologii analogowej.

  • kamery wewnętrzne –  do wewnątrz budynku, są kompaktowe, jako kopułkowe lub tubowe, funkcja dzień/noc, wandaloodporne;
  • kamery zewnętrzne – na zewnątrz budynku, w kompaktowych obudowach, kopułkowe i tubowe, funkcja dzień/noc, wandaloodporne;
  • kamery obrotowe – wewnętrzne i zewnętrzne; można zdalnie obracać, wysoka jakość i rozdzielczość nagrywania
  • kamery specjalne – miniaturowe kamery ukryte w różnego rodzaju urządzeniach,
  • obudowy do kamer – wewnętrzne i zewnętrzne, hermetyczne, wandaloodporne,
  • oświetlacze podczerwieni – urządzenia podświetlające pole widzenia kamer w nocy.

Doradzamy, naszym klientom jak skutecznie rozmieścić kamery do monitoringu obiektu oraz projektujemy odpowiednie szkice i wyceny. Dobieramy odpowiedni rodzaj kamer z odpowiednimi obiektywami, aby maksymalnie monitorować teren obiektu przy najmniejszym nakładzie środków. Następnie uruchamiamy użytkownikom podgląd obrazu z kamer  poprzez sieć internet z dowolnego miejsca na ziemi. Wiele producentów oferuje bardzo funkcjonalne programy, pozwalające na sterowanie rejestratorem zdalnie.

Stosujemy produkty sprawdzonych, renomowanych i niezawodnych producentów tj: DAHUA, HIKVISION, BCS.

Instalowane przez nas systemy monitoringu dają Państwu możliwość podglądu obiektu z każdego miejsca na świecie – za pośrednictwem sieci internetu.